Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETSNINGAR, 21 st, PASTELL, TUSCH, 1900-tal, bl a Tom Krestensen, Gunilla Martinsson, varierande format, oramade
Hanteringsveck, gulnader, tejprester
719128
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här