Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 13 st, figurin samt 4 st sammlartallrikar, Goebel, Tyskland, höjd 5-14 cm, tallrikarnas diameter 19 cm, figurinerna i originalförpackningar, 1970-2000-tal.

Sedvanligt ytslitage.

719136

2020-01-24