Aftonväska

Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFTONVÄSKA, 1900-talets första hälft, sannolikt orienten, nysilver, ca 16x15 cm

Smärre slitage

719138

2019-12-26