Akvareller blandtekniker mm

Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm
Akvareller blandtekniker mm

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELLER, COLLAGE, BLANDTEKNIKER, totalt 8 st, signerade, bl a Philippe Collage, Åsa Hedberg, varierande format, oramade

Skador, hanteringsveck

719139

2020-01-11