Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: ´Heaven and Ocean´, signerade Y. Edelmann, 16/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm
Oramade i mapp
719140
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här