Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: ´Heaven and Ocean´, signerade Y. Edelmann, 16/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm

Oramade i mapp

719140

2020-01-10