Lasse Åberg "Fauna"
Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) Två färglitografier i originalmapp betitlad "Fauna", innehållandes "Flygande hund" samt "Isbjörn", signerade och numrerade, XXXVI/XL H.C upplaga, bladmått ca 44x59 vardera
Oramade i mapp
719144
2019-12-31