Lasse Åberg "Fauna"
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) Två färglitografier i originalmapp betitlad "Fauna", innehållandes "Flygande hund" samt "Isbjörn", signerade, XXII/XL H.C upplaga, bladmått ca 44x59 vardera
Oramade i mapp
719145
2020-01-05