Lasse Åberg "Fauna"

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 400 SEK

3 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) Två färglitografier i originalmapp betitlad "Fauna", innehållandes "Flygande hund" samt "Isbjörn", signerade, XXII/XL H.C upplaga, bladmått ca 44x59 vardera

Oramade i mapp

719145

2020-01-05