Golvur 1800-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft, slagfunktion, bemålat fodral, urtavla med arabiska siffror samt märkt "AAS / Mora", höjd ca 201 cm
Senare bemålning, delvis kompletterad, SAV kan ej garantera funktionen
719147
2019-12-28