Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄSNITT, LITOGRAFIER, GRAFISKA BLAD, 28 st, KRITOR, AKVARELLER, 10 st, bl a Thelma Aulio Paananen, Barbro Lind, varierande format, oramade
Hanteringsveck, gulnader, tejprester
719152
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här