Träsnitt litografier mm

Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm
Träsnitt litografier mm

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄSNITT, LITOGRAFIER, GRAFISKA BLAD, 28 st, KRITOR, AKVARELLER, 10 st, bl a Thelma Aulio Paananen, Barbro Lind, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

719152

2020-01-11