Bestick silver Svensk rund

Bestick silver Svensk rund
Bestick silver Svensk rund
Bestick silver Svensk rund
Bestick silver Svensk rund

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 15 dlr., silver, GAB och C. G. Hallberg, Stockholm, 1900-tal, modell "Svensk rund", bestående av: 1+1 bordsskedar, 3 gafflar, 1+3 kaffeskedar, 6 moccaskedar, längd ca 10-19 cm, vikt ca 306 g

Slitage

719160

2020-01-07