Bergboms bordslampor 1 par

Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par
Bergboms bordslampor 1 par

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1970-tal, vit marmor, för Bergboms, etikettmärkta Base made in Italy, höjd inkl. skärm 59 cm

2 smärre fotnagg, bruksslitage

719165

2020-01-12