Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1970-tal, vit marmor, för Bergboms, etikettmärkta Base made in Italy, höjd inkl. skärm 59 cm
Zustandsbeschreibung
2 smärre fotnagg, bruksslitage
719165
2020-01-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner