Teskedar silver 1800-tal Gammal Fransk
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TESKEDAR, 9 st., silver, av varierande tillverkare, Uppsala och Landskrona 1800-talets andra hälft, modell "Gammal Fransk", längd ca 13-15 cm, vikt ca 159 g
Slitage, stötskador, graverade
719181
2020-01-07