GAB bordslampa i tenn

GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn
GAB bordslampa i tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAB, bordslampa, tenn, Stockholm, 1930-tal, dekor med ränder, höjd inkl. lampsockel 23,5 cm

Repor, bucklor

719198

2020-01-12