Akvareller teckningar mm

Akvareller teckningar mm
Akvareller teckningar mm
Akvareller teckningar mm
Akvareller teckningar mm
Akvareller teckningar mm
Akvareller teckningar mm

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELLER, BLYERTS, TECKNINGAR, 25 st, bl a Dan Backman, Leif Ahnlund, varierande format, oramade

Hanteringsveck, smärre skador

719199

2020-01-11