Lisa Larson vas unik

Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, vas, unik, stengods, glaserad, signerad Lisa L samt daterad -85, höjd 28 cm

Bruksslitage,

719202

2019-12-29