Smörask
2019-12-29
719206
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SMÖRASK, 1800-tal, kolmårdsmarmor, höjd ca 8, längd 12,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage