Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, Kosta, figurin i form av katt med slipad dekor av prickor, gulfärgat glas, höjd 20,5 cm, signerad Kosta Lindstrand, 95736
Enstaka repor undertill
719210
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här