Vicke Lindstrand Kosta

Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, Kosta, figurin i form av katt med slipad dekor av prickor, gulfärgat glas, höjd 20,5 cm, signerad Kosta Lindstrand, 95736

Enstaka repor undertill

719210

2019-12-29