Erik Höglund

Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund
Erik Höglund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, glasskulpturer, 2 st, i form av huvuden, signerad, 1950-tal, höjd ca 10 cm

719213

2019-12-28