Nuutajärvi Riihimäen vaser

Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser
Nuutajärvi Riihimäen vaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 3 st, Nuutajärvi samt Riihimäen, turkos resp klarglas, höjd ca 17,5-28,5 cm, de turkosa signerade, 1960-tal

Smärre repor undertill

719215

2019-12-28