Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANTTI SALMENLINNA, Riihimäen Lasi, skål "Sju bröder", 1930/40-tal, klarglas, etsade figur, höjd 15, bredd ca 18 cm
Smärre slitage
719220
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här