Antti Salmenlinna Riihimäen 1930/40-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANTTI SALMENLINNA, Riihimäen Lasi, skål "Sju bröder", 1930/40-tal, klarglas, etsade figur, höjd 15, bredd ca 18 cm

Smärre slitage

719220

2019-12-28