Soppslevar såsslev silver

Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver
Soppslevar såsslev silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st., med svarvade träskaft, stämplade Anders Johan Lignell, Sundsvall, årsstämplar saknas, längd 41-44 cm, SÅSSLEV, silver, Göteborg 1855, längd 19 cm, vikt 71 g

Slitage, bucklor, såsslev något skev

719224

2020-01-05