"Odelberg Junior"

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GLASSERVIS, 49 delar, "Odelberg Junior", Kosta, 12 vinglas, 12 seltersglas, 12 snapsglas, 12 likörglas samt karaff.

Mindre bruksslitage, enstaka smärre nagg på skaft och fot.

719225

2020-01-19