Kristina Jöred oljemålning

Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning
Kristina Jöred oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913-2003): "Utemålaren", signerad Kristina Jöred, daterad a tergo 77, olja på duk, 30x36 cm

719228

2020-01-12