Vodkakoppar bricka silver

Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver
Vodkakoppar bricka silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VODKAKOPPAR på fot, 4 st., höjd 6,2 cm, BRICKA, silver, sovjetiska stämplar, förgyllt och niellodekor, diameter 14 cm, vikt ca 313 g, originaletui

719238

2020-01-05