Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HANS BJÖRN (född 1947): (58) Kompositioner, signerade och daterade, grafiska blad, bladmått ca 40x30 resp 30x40 cm, oramde, medföljande 2 kataloger samt vykort
Hanteringsveck
719241
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här