Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 490/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm
Oramat blad
719242
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här