Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 490/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm

Oramat blad

719242

2020-01-07