Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 497/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm

719243

2020-01-12