Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 491/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm
Oramat blad
719244
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här