Johan (John) Kindborg oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN (JOHN) KINDBORG (1861-1907): Motiv från Jössefors, Höglunda och Storbron, signerad och daterad John Kindborg -92, olja på duk, 61,5x40,5 cm

719252

2020-01-27