Soffa 1900-talets mitt

Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt
Soffa 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, svartkonstläder, armstöd och ben i betsat trä, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

719253

2020-01-14