Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt, svartkonstläder, armstöd och ben i betsat trä, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage
719253
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här