Flickporträtt oljemålning

Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk, oval ca 60,5x50,5 cm

Skador

719254

2020-01-06