Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERNST BILLGREN & CARL JOHAN DE GEER, "Hets", olja på pannå, signerad samt stämplad, mått ca 60x40 cm
719256
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här