Ernst Billgren & Carl Johan de Geer oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ERNST BILLGREN & CARL JOHAN DE GEER, "Hets", olja på pannå, signerad samt stämplad, mått ca 60x40 cm

719256

2019-12-28