Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistiskt landskap, signerad Esaias Thorén 1973, 731/750, litografi, ca 42x50 cm

719258

2020-01-06