Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Bränningar vid havet, signerad och daterad A L-n 1905, olja på duk, ca 38,5x59 cm

719264

2020-01-06