Anna Nordgren oljemålning

Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ANNA NORDGREN (1847-1916): Allmogeinteriör med läsande pojke vid eldstad, signerad Anna Nordgren, olja på duk uppfäst på papp-pannå, 57,5x48 cm

Krackeleringar, färgbortfall

719265

2020-01-06