Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ANNA NORDGREN (1847-1916): Allmogeinteriör med läsande pojke vid eldstad, signerad Anna Nordgren, olja på duk uppfäst på papp-pannå, 57,5x48 cm
Krackeleringar, färgbortfall
719265
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här