Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): "Nedanför forsen", signerad och daterad A Genberg 1914, olja på duk, ca 65,5x68,5 cm

719266

2020-01-06