Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Västkusten, signerad A Genberg, olja på pannå, ca 50x70 cm
719267
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här