Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Västkusten, signerad A Genberg, olja på pannå, ca 50x70 cm

719267

2020-01-06