Ljusstakar 2 st Claes Giertta

Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta
Ljusstakar 2 st Claes Giertta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES GIERTTA (1926-2007), 2 st, ljusstakar, "The elephant", mässing, stämpelsignerade, höjd ca 19-22,5, diameter 11-14 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken

719268

2019-12-29