Ture Sjölander, Charlie Chaplin
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
TURE SJÖLANDER (född 1937): "Charlie Chaplin", seriegrafier i mapp, 21 st samt 1 seriegrafi uppfodrad på ram, alla numrerade III/XXV e.a., signerade och daterade T Sjölander -73 samt -74, mappen även signerad av Charlie Chaplin, Vevey, 7 October, 1973, 60x60 cm
Mappen med förslitningar på kanter
719272
2020-01-06