Ture Sjölander, Charlie Chaplin

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937): "Charlie Chaplin", seriegrafier i mapp, 21 st samt 1 seriegrafi uppfodrad på ram, alla numrerade III/XXV e.a., signerade och daterade T Sjölander -73 samt -74, mappen även signerad av Charlie Chaplin, Vevey, 7 October, 1973, 60x60 cm

Mappen med förslitningar på kanter

719272

2020-01-06