Ljuskrona
Vollendet
2020-01-02
719278
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, invändigt elektrifierad, höjd ca 95 cm, diameter ca 45 cm
Medföljer lösa prismor. Slitage.