Parkmotiv oljemålning

Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Parkmotiv, otydlig signatur, daterad -77?, olja på pannå, ca 14x33 cm

719281

2020-01-10