Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Parkmotiv, otydlig signatur, daterad -77?, olja på pannå, ca 14x33 cm
719281
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här