Figurin Nao
2019-12-29
719284
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FIGURIN, Sjungande änglar, porslin, Spanien, stämplad NAO, höjd ca 17 cm
Slitage, spricka på baksidan