Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP 1800-tal, invändigt hyllplan samt skedhylla, dörrar bemålade in- och utvändigt, höjd 188 cm, bredd 129 cm djup 56 cm
slitage, senare hyllplan
719299
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här