Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP 1800-tal, invändigt hyllplan samt skedhylla, dörrar bemålade in- och utvändigt, höjd 188 cm, bredd 129 cm djup 56 cm

slitage, senare hyllplan

719299

2020-01-11