Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR Ett par, 1800-talets andra hälft, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 45 cm
slitage, renoverade/skruv, avslag på dekor
719300
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här