Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR Ett par, 1800-talets andra hälft, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 45 cm

slitage, renoverade/skruv, avslag på dekor

719300

2020-01-11