Samling äldre glas

Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas
Samling äldre glas

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLAS Samling med fem äldre glas, 1700-1800-1900-tal, slipad dekor, höjd 9-19 cm

nagg förekommer

719301

2020-01-11